Сергей Иванов татарстанлыларның Татарстан социаль челтәрләрендә онлайн-трансляциядә сорауларына җавап бирәчәк

2020 елның 29 июне, дүшәмбе

1001 ял көннәрендә ләззәт: Татарстанда эчке туризм ничек үсә? Шулай ук республикада туристлар өчен нинди яңа программалар тудырылуы һәм коронавирус пандемиясе чорын туристлык тармагы буларак кичерүе турында да сөйләделәр. Бу хакта иртәгә, 30 июньдә, #Татарстан-Онлайн программасының туры эфирында туризм буенча Татарстан Республикасы Дәүләт комитеты рәисе Сергей Иванов сөйләячәк. Шулай ук ул кулланучылардан килгән сорауларга да онлайн режимда җавап бирәчәк. #Онлайн программасы 30 июньдә 12:30 сәгатьтә Татарстан Республикасының рәсми берләшмәләрендә ВКонтакте, сыйныфташлар һәм YouTube платформасында башлана. Программа барышында һәр социаль челтәрдән файдаланучы үзен кызыксындырган сорауны бирә алачак-иң киң таралган сорауларга дәүләт комитеты рәисе туры эфирда җавап бирәчәк, ә калган кулланучыларга конкрет сорауларга комитет вәкилләре җавап бирәчәк. #Татарстан-онлайн программасы эшли башлады.