Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының кадрлар резервына кертүгә конкурста катнашу өчен документлар кабул итү дәвам итә

2020 елның 19 ноябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең әйдәп баручы вазыйфалары төркеме өчен Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының дәүләт программаларын үстерү һәм гамәлгә ашыру бүлеге буенча кадрлар резервына кертүгә конкурста катнашу өчен документлар кабул итү дәвам итә.

Конкурста катнашу өчен документлар 2020 елның 25 ноябренә кадәр Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының эш көннәрендә (9.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр) кабул ителә.

Конкурс үткәрүнең күздә тотылган көне – 2020 елның 11 декабре.

Конкурсны үткәрү тәртибе турында өстәмә мәгълүматны алу өчен Дәүләт комитетының кадрлар һәм юридик эш бүлегенә (843) 222-90-29, 222-90-27 телефоннары буенча мөрәҗәгать итәргә мөмкин.