22 июльдән 24 июльгә кадәр Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитеты зур реклама-мәгълүмат туры үткәрә

2019 елның 23 июле, сишәмбе

22 нче июльдән 24 нче июльгә кадәр Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитеты Рәсәйнең 35 шәһәреннән 90 туристик компания вәкилләре өчен зур реклама-мәгълүмат туры үткәрә: Мәскәү, Санкт-Петербург, Түбән Новгород, Самара, Ярославль, Ростов-на-Дону, Екатеринбург, Новосибирск, Төмән, Мурманск, Владивосток һәм башка шәһәрләр өчен.

Проектта Татарстан Республикасының 7 туроператоры катнаша: үз агентларын бу инфо-турга чакырган «Премьера Тревэл», «Бюро путешествий Казань», «Спутник-Гермес», «Итиль-тур», «Туристско-информационный центр г.Казани», «Восточный экспресс» һәм «Вин-вин-тур». Проект партнерлары булып шулай ук Казан шәһәренең 5 отеле катнашты: объектларның инфраструктурасы белән якыннан танышу мөмкинлеген алычу туристик тармак хезмәткәрләре урнашкан «Корстон-Казань», «Биляр Палас Отель», «Релита-Казань», «Ногай», «Волга».