Туризмның эчке юнәлешләре буенча эшләүче Татарстан Республикасы туроператорлары игътибарына!

2021 елның 30 марты, сишәмбе

2021 елның 30 мартыннан 1 апреленә кадәр Казанга Архангельск өлкәсе губернаторы Цыбульский Александр Витальевич җитәкчелегендәге Архангельск делегациясе килә.

Делегация составында – «Виктория Булатованың Поморск туристлык үзәге» туроператоры һәм «Себер фабрикасы» сувенир-җитештерү компаниясе.

Архангельск өлкәсенең туризм продуктында мәнфәгатьле туроператорларны 31 мартта Татарстан Республикасы Эшкуар йортында (Казан шәһәре, Петербург урамы, 28) югарыда күрсәтелгән компанияләр белән узачак b2b очрашуларда катнашырга чакырабыз.

Чара 14:00 сәгатьтә башлана. Теркәлү таләп ителә.

Катнашуны раслау өчен: Батталова Алинә Илдар кызы, e-mail: Alina.Battalova@tatar.ru, тел.: (843) 222 9048.