Казанда өч көнлек «Ресторан эшенең өч киты» курсы башлана

2020 елның 28 сентябре, дүшәмбе

29 сентябрьдә Казанда Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитеты, Казан шәһәре һәм Татарстан Республикасы рестораторлары һәм отельерлары ассоциациясе ярдәмендә «Ресторан эшенең өч киты» дип аталган өч көнлек курс башлана.

Укыту «Смена» заманча мәдәният үзәгендә өч төп блок – менеджмент, маркетинг һәм персонал белән идарә итү буенча узачак.

Укытуга ресторан хуҗаларын һәм идарәчеләрен, персонал һәм маркетинг буенча директорларны, шулай ук әле үз ресторанын ачарга җыенучыларны көтәләр.

Өч көнлек тренинг өч блокка бүленгән: маркетинг, менеджмент һәм персонал белән идарә итү. Спикерлар булып UnoDosTres (Санкт-Петербург) рестораторларының консалтинг ширкәте экспертлары һәм хуҗалары, Глеб Орлов, Елена Победоносцева чыгыш ясаячак.

Катнашу мәсьәләләре буенча 8-917-883-67-31 яки 8-987-297-71-77 телефоннары буенча мөрәҗәгать итәргә кирәк.