Дәүләт комитетында вакантлы хезмәт вазыйфасына билгеләнү бәйге игълан ителде

2021 елның 13 октябре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетында дәүләт программаларын үстерү һәм гамәлгә ашыру бүлегенең әйдәп баручы консультанты Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфасына билгеләнү өчен бәйге игълан ителде.

Бәйгедә катнашу өчен документлар 2021 елның 12 октябреннән 1 ноябренә кадәр Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының эш көннәрендә (9.00-18.00 сәгатьләрдә) кабул ителә. Бәйге 2021 елның 17 ноябрендә узар дип көтелә.

Бәйгене үткәрү тәртибе турында өстәмә мәгълүмат алу өчен Дәүләт комитетының кадрлар һәм юридик эш бүлегенә (843) 222-90-29, 222-90-27 телефоннары буенча мөрәҗәгать итәргә мөмкин. Үткәреләчәк бәйге турында тулырак мәгълүмат Дәүләт комитеты «Кадрлар сәясәте» бүлегенең рәсми сайтында урнаштырылган.