Казанның уку йортлары укытучылары кунакханәләрнең эш тәҗрибәсе белән танышалар.

2019 елның 13 феврале, чәршәмбе

Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитетының туриндустрия өлкәсендә кадрлар әзерләүдә ярдәм күрсәтү буенча методик советы эше кысаларында Казан шәһәренең һәм Татарстан Республикасының Кунакханәләр ассоциациясе уку йортлары укытучыларын Казан шәһәренең әйдәп баручы кунакханәләренең вәкилләре белән очрашулар үткәрә (аерым график буенча).

13 февральдә укытучылар Courtyard by Marriott Kazan Kremlin кунакханәсендә булдылар, анда «Халыкара челтәр кунакханәсенең бер көне. Яңа хезмәткәрләрнең уңышлы җайлашуы» исемле семинар-практикум оештырылды. Courtyard by Marriott Kazan Kremlin Генераль директоры Наталья Осипова халыкара дәрәҗәдәге кунакханә эше турында сөйләде һәм аны күрсәтте, ә кунакханә персоналы буенча менеджер командага яңа хезмәткәрләрне кабул итү процессының ничек баруы тәҗрибәсе белән уртаклашты.

Мондый очрашулар даими нигездә узачак һәм менә инде 14 февральдә Раймонд кунакханәсендә үтәчәк. Кунакханә белән идарәче экскурсия уздырачак, кунакханәнең эше һәм кунакларны җәлеп итү ысуллары турында сөйләячәк.