Туризм индустриясе вәкилләре игътибарына!

2019 елның 10 октябре, пәнҗешәмбе

2019 елның 14 октябреннән 5 ноябренә кадәр Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитеты тарафыннан Татарстан Республикасы территориясендә эчке һәм тышкы туризм өлкәсендә социаль әһәмияткә ия булган эшчәнлек алып баручы оешмаларның чыгымнарын финанс белән тәэмин итү өчен Татарстан Республикасы бюджетыннан субсидияләр бирүгә (алга таба – Конкурс) «Татарстан Республикасында вакыйгалар туризмы өлкәсендә проект (программа)» номинацияләре буенча гаризалар кабул ителә.

Конкурста оештыру-хокукый формасына (дәүләт (муниципаль) учреждениеләрдән тыш) бәйсез рәвештә, Татарстан Республикасы территориясендә эчке һәм читтән керүче туризмы өлкәсендә социаль әһәмияткә ия булган эшчәнлек алып баручы шәхси эшкуарлар катнаша ала.

Конкурска карата таләпләр, оешмаларга карата таләпләр, гаризаларны бәяләү критерийлары һәм конкурсны үткәрү тәртибе турында тулырак мәгълүмат «Эшчәнлек» -> «Конкурслар» бүлегендә урнаштырылган.

Элемтә өчен: Софьина Анастасия Валерьевна, Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының туристлык индустриясен үстерү бүлеге башлыгы.

Элемтә өчен телефоннар: (843) 222-90-40, 222-90-22.

Урнашу урыны: 420015, Татарстан Республикасы, Казан шәһәре, Максим Горький ур., 19;

Почта адресы: 420015, Татарстан Республикасы, Казан шәһәре, Максим Горький ур., 19 йорт.

Эш графигы: һәр көнне, шимбә һәм якшәмбе көннәреннән тыш, дүшәмбе – пәнҗешәмбе 9.00-18.00, җомга – 9.00-16.45, төшке аш - 12.00-12.45.

Конкурска гаризалар шимбә һәм якшәмбе көннәрендә, Татарстан Республикасы Туристлык буенча дәүләт комитетының эш сәгатьләрендә көн саен кабул ителә.

Гаризалар электрон форматта әлеге почтага да кабатлап юллана: Anastasia.Sofina@tatar.ru.