2019 елның 9 августы, җомга

Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитетының кадрлар резервына кертү буенча конкурс комиссиясе утырышы узды.

Конкурсны үткәрү һәм үткәрү датасы турында мәгълүмат Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитетының рәсми сайтында урнаштырылган иде. Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитетының кадрлар резервына кертүгә дәгъва кылучылардан документлар 2019 елның 3 июленнән 23 июленә кадәр кабул ителде.

Татарстан Республикасының Туристлык буенча дәүләт комитетының кадрлар резервына кертүгә дәгъва кылучылар белән индивидуаль әңгәмә үткәрелде һәм телдән сораулар бирелде.

Конкурс нәтиҗәләре турында мәгълүмат «Кадрлар сәясәте» бүлегендә аның тәмамланганнан соң җиде көн эчендә урнаштырылачак.