Дәүләт комитетында чит ил гражданнары турында мәгълүматларны вакытында бирүне тәэмин итү буенча семинар – киңәшмә узды

2019 елның 11 июне, сишәмбе

2019 елның 11 июнендә туристлык буенча дәүләт комитеты рәисе урынбасары Екатерина Барабанова Татарстан Республикасы буенча Эчке эшләр министрлыгының Миграция мәсьәләләре идарәсен «Континент-сервис» системасы ярдәмендә бер эш көне дәвамында чит ил гражданының килүе турында вакытында хәбәр итү мәсьәләсе буенча семинар-киңәшмә үткәрде.

Семинарда Татарстан Республикасы буенча Эчке эшләр Министрлыгының Миграция мәсьәләләре идарәсенең миграция учетын оештыру бүлеге башлыгы Алексей Александрович Пашин катнашты, ул Казан отельерларына Рәсәй миграция кануннарының төп таләпләре турында сөйләде, шулай ук семинар-киңәшмәдә катнашучыларның сорауларына җавап бирде.