Татарстан Республикасының туристик компанияләренең җитәкчеләре игътибарына!

2018 елның 26 ноябре, дүшәмбе

2019-2020 елларга Рәсәй Федерациясе Хөкүмәте һәм Кытай Халык Республикасы Хөкүмәте арасында 2000 елның 29 февраленнән алып визасыз төркем туристик сәяхәтләр турында килешүне гамәлгә ашыру буенча эш алып бару хокукына ия булган туристик оешмалар исемлеген формалаштыру өчен сезне бу елның 10 декабренә кадәр әлеге килешүне озайту яки аны гамәлгә ашыру буенча хокукларыгызны алу теләкләрегез турында Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитетына хәбәр итүегезне сорыйбыз.

Килешүне гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча элемтә өчен җаваплы хезмәткәр: Шишлянникова Елена Сергеевна, туристик эшчәнлеген дәүләти җайга салу бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе, телефон (843)222-90-30, e-mail: Elena.Shishlyannikov@tatar.ru

Хокуларны озайту яки аларны алу өчен кирәкле документлар исемлеге «Рәсәй Федерациясе Хөкүмәте һәм Кытай Халык Республикасы Хөкүмәте арасында визасыз төркем туристик сәяхәтләр турында килешүне гамәлгә ашыру буенча эш алып бару хокукына ия булган туристик оешмаларны билгеләү тәртибе турында» 28.11.2007 елдан 128 номерлы Туристлык буенча федераль агентлык боерыгы белән рәсмиләштерелгән.