Казан шәһәре Гашыйклар көненә багышланган иң романтик шәһәрләрнең бишлегенә керде

2018 елның 12 феврале, дүшәмбе

Tvil.ru – Россиянең торак арендалау хезмәте, туристлар арасында Гашыйклар көнендә сәяхәт итәр өчен популяр булган шәһәрләр исемлеген туплады. Рейтинг 2018 елның 13-15 февраль көннәренә кунакханәләргә һәм аппартаментларга язылу мәгълүматы буенча төзелде. Гашыйклар көнендә сәяхәт ясау өчен туристлар арасында популяр булган Россиянең топ-10 шәһәре исемлегенә Санкт-Петербург, Сочи, Ялта, Казан, Екатеринбург, Мәскәү, Ярославль, Түбән Новгород, Калининград һәм Бөек Новгород шәһәрләре кертелде.

Tvil.ru мәгълүматлары буенча, ике турист кеше өчен Гашыйклар көне бәйрәмендә Казанда яшәү һәм ашау бәясе тәүлегенә 3500 ярымнан кимрәк бәягә төшә икән